arteon1

 

Design.

Aerodynamická silueta, bezrámové okná, výrazný dizajn zadných partií – nový Arteon vás očarí na prvý pohľad. A s výbavou R-Line ponúka ďalšie zaujímavé prvky exteriéru, ktoré zvýrazňujú jeho dynamiku.

arteon2 

 

Upúta pozornosť. Z každého uhla pohľadu.
Jeho predĺžená silueta s dlhým rázvorom sa postará o jedinečný bočný profil a priestorový komfort na všetkých miestach. Výnimočným prvkom, ktorý priťahuje všetky pohľady sú bezrámové okná, ktoré ako prvok karosérie Fastback sprostredkúvajú exkluzívnu eleganciu.

arteon3

 

Priestorová koncepcia.

V novom modeli Aerton R-Line je fascinácia takmer uchopiteľná. Spoznajte inšpirujúci interiér, ktorého materiály vás nadchnú aj na dotyk. 

arteon4

 

Dizajn, ktorý môžete cítiť.
Spoznajte inšpirujúci kokpit v modeli Aerton R-Line, ktorý vás nadchne nielen svojím vzhľadom, ale aj na dotyk jemnými materiálmi. Napríklad multifunkčným športovým koženým volantom s logom R-Line, dekoratívnym prešívaním a tiež voliteľným dekórom „Silver Rise“ v hliníkovom prevedení. Aj na želanie dodávané špičkové komfortné sedadlá čalúnené kožou „Nappa“ s vnútornými vankúšmi v dizajne „Carbon Style“, s dekoratívnym prešívaním a lemom, ako aj vyrazeným logom R-Line vás doslova pozývajú, aby ste si každú jazdu užili všetkými zmyslami.

 

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno.
Nový Arteon vám ponúka vynikajúci výhľad. Aj vďaka na želanie dodávanému panoramatickému výklopnému a posuvnému strešnému oknu, ktoré lemuje náladové osvetlenie. Táto špecifická výbava rozžiari každý váš deň a v interiéri zabezpečí príjemné svetlo.

arteon5

 

 Výbava.

Pre všetkých, ktorí chcú viac: Stupne výbavy Arteon, Elegance a R-Line ponúkajú vysokú úroveň komfortu, dizajnu a športového charakteru.

 

arteon6

arteon7

 

Komfort.

Jeho komfortné funkcie sú také pôsobivé ako samotný model Arteon. Pretože každú jazdu premení na jedinečný zážitok, ktorý bude fascinovať všetky vaše zmysly.

 

arteon8

 

Asistenčné systémy.

Zmysel pre detail: Nový Arteon vás očarí nielen prémiovým dizajnom, ale aj potešením z jazdy. Pretože keď ide o najnovšie asistenčné systémy, stojí úplne na čele.

 

arteon9

arteon10

 

Discover Pro.
Na želanie dodávaný navigačný systém Discover Pro predstavuje infotainment systém pre náročných. Každého upúta exkluzívna sklenená súvislá plocha. A vďaka inovatívnemu ovládaniu gestami stačí jeden pohyb ruky na to, aby ste napríklad zmenili rádio.

arteon11

 

Konektivita.

Car-Net prináša do vášho vozidla internet. Tento systém zahŕňa praktické služby a užitočné aplikácie. Majte napríklad počas jazdy prehľad o aktuálnej dopravnej situácii a zostaňte so svojim modelom Arteon v spojení prostredníctvom smartfónu alebo z domu.

arteon12

Car-Net „Guide & Inform".
S na želanie dodávaným balíkom služieb Car-Net Guide & Inform ste na cestách lepšie informovaný. V reálnom čase sa dozviete, či sa napríklad niekde vytvára dopravná zápcha alebo v ktorom parkovacom dome nájdete voľné parkovacie miesta. S funkciou vyhľadávania zaujímavých cieľov objavíte okrem iného výhodné hotely, reštaurácie alebo čerpacie stanice.

 

 Vozidlo zatiaľ nie je v ponuke. Tento model ešte nezískal typové schválenie, preto nepodlieha smernici 1999/94/EK.

Viac informácii: 

papsoPeter Papšo                                                     
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 022
t: 042 437 92 17
vojtasBoris Vojtáš
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 023
t: 042 437 92 17