Nové Polo.

Spoľahlivé, komfortné a športové. 

 

01stage

 

Nové Polo pôsobí vďaka športovému a výraznému dizajnu sebavedomejšie ako kedykoľvek predtým. Ponuka dizajnových balíkov výbavy umožňuje rôzne varianty individualizácie vozidla. Modernizáciou prešiel tiež interiér a paleta asistenčných a bezpečnostných systémov: Na želanie sa dodáva napríklad inovatívny združený prístroj Active Info Display, priehradka pre indukčné nabíjanie smartfónov a nové systémy infotainment s uhlopriečkou displeja 20,3 cm (8-palcov). K zaujímavým technickým prvkom patrí systém monitorovania premávky pred vozidlom "Front Assist" s rozpoznaním chodcov, voliteľný bezpečnostný systém pre bezpečnú zmenu jazdného pruhu "Blind Spot monitor" a voliteľný parkovací asistent "Park Assist".

Pre nadšencov športovej jazdy bude v najbližšom čase v ponuke Polo GTI1.

 

Nový dizajn. 

02

Na prvý pohľad upúta pozornosť jeho výrazný bočný prelis. Výrazná dizajnová línia nového modelu Polo začína v predných partiách, prechádza bočnými dverami a pokračuje až dozadu. Vďaka predĺženej kapote motora pôsobí predná časť vozidla dynamickejšie a vďaka horizontálnym líniám pôsobí širším dojmom. Športový vzhľad, kompaktné rozmery a krátke previsy sú prísľubom maximálnej radosti z jazdy.

Čalúnenie športových sedadiel v dizajne "carbon", dekóry lakované v rôznych farebných prevedeniach vo vysokom lesku, čierna strecha, športový dizajn diskov z ľahkých zliatin a ďalšie prvky výbavy: Voliteľné dizajnové balíky výbavy ponúkajú rôzne možnosti individualizácie automobilu, aby každý mohol dostať svoje vlastné jedinečné Polo.

 

 

Viac komfortu.

04

 

Digitálny združený prístroj "Active Info Display" je teraz k dispozícii aj pre nové Polo. Analógový tachometer sa na želanie dá nahradiť veľkým displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25-palcov) s vysokým rozlíšením. Na displeji sa dajú zobraziť nielen tachometer a počítadlo kilometrov, ale aj detailné údaje o jazde, mapa navigácie alebo asistenčné systémy.

S veľkým displejom sú pre Polo k dispozícii aj nové systémy infotainment. 20,3 cm veľký farebný dotykový displej má jednoduché ovládanie. Rovnako pohodlné je voliteľné induktívne nabíjanie smartfónov, ktorý stačí položiť do priehradky určenej na induktívne nabíjanie.

Súčasťou sériovej výbavy je asistenčný systém monitorovania premávky pred vozidlom "Front Assist", ktorý vodičovi pomáha udržiavať správny odstup od vozidla vpredu. V kombinácii so systémom rozpoznania chodcov, dokáže vozidlo v rámci možností daných systémom rozpoznať prekážky, ktoré sa v jazdnej dráhe vozidla objavia bezprostredne pred vozidlom a automaticky začne brzdiť.

Prvýkrát je pre Polo k dispozícii na želanie dodávaný asistenčný systém pre bezpečnú zmenu jazdného pruhu "Blind Spot monitor", ktorý vodiča upozorňuje na vozidlá nachádzajúce sa v mŕtvom uhle. Najkomfortnejší parkovací asistent "Park Assist" od spoločnosti Volkswagen je ako voliteľná výbava teraz dostupný aj pre nový model Polo. Nielenže vám auto zaparkuje bez toho, aby sa vodič dotkol volantu, ale pomôže vám nájsť aj vhodné parkovacie miesto.

 

05

gal04

 

 

Pre individualistov: Polo GTI.

Ten, kto sa chce odlíšiť, toho poteší Polo GTI.

06

 

Polo GTI prichádza s charakteristickými znakmi. Mriežka chladiča s voštinovou štruktúrou, červené ozdobné línie, červené brzdové strmene, dvojitá koncovka výfuku, predný spojler, zadný strešný spojler a nápisy GTI. Charakter GTI pokračuje v interiéri športovým volantom s dekoračným prešívaním a radiacou pákou charakteristickou pre modely GTI. Polo GTI prezentuje podstatu GTI športovým dizajnom a vynikajúcou výbavou.

 

Viac informácii: 

papsoPeter Papšo                                                     
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 022
t: 042 437 92 17
vojtasBoris Vojtáš
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 023
t: 042 437 92 17