S novým modelom Tiguan Allspace sa budete cítiť ako doma na rôznych cestách, od horských priesmykov až po prímorské cesty. Suverénne, dynamicky a štýlovo.

 

g11

 

Dizajn.

Flexibilita vyzerá tak dobre. Dizajn nového modelu Tiguan Allspace šikovne prezentuje svoje silné stránky a stavil na štýl a skvelú kvalitu.

g01

 

Vašu pozornosť upúta výrazná charizma.

Budete chcieť viac. Objavujte nové dimenzie priestoru kompaktných modelov SUV a nadchne vás výrazná svetelná identita a exkluzívne dizajnové prvky.

 

m01

 

Priestor je taký veľký, že sa v ňom budete cítiť ako doma.

Vaše obľúbené miesto? Interiér nového modelu Tiguan Allspace vytvára svojím čistým štýlom príjemnú atmosféru.

 

tn1153 interior front

 

 

 Väčší výhľad. Na každú svetovú stranu.

Voliteľné panoramatické výklopné a posuvné strešné okno sa svojimi veľkorysými rozmermi postará o príjemnú atmosféru a voľný výhľad na oblohu. Predná sklenená časť sa dá elektricky otvoriť, zdvihnúť a spustiť. No, ak by svetlo hviezd a miest nebolo pre vás dostatočne intenzívne, môžete interiér zahaliť do príjemne tlmeného svetla. 

 

tn1151 panoramic sunroof
Dizajn, ktorý neprehliadnete.

Tiguan Allspace ponúka rôzne výnimočné dizajnové prvky. Štyri z toho sú jeho disky, ktoré perfektne ladia s jeho dizajnom a dotvárajú jeho charakter. Od športovo-dynamického až po štýlovo-elegantný.

 

g02

 

Zabezpečujú lepší výhľad. A vzhľad.

Inovatívny dizajn modelu Tiguan Allspace je jedinečný. Jasne to prezentuje aj výrazný tvar voliteľných LED svetlometov a zadných svetiel. A vďaka dynamickej regulácii dieaľkových svetiel "Dynamic Light Assist", dodávanej na želanie, zaregistrujú vodiči v protismere len váš atraktívny dizajn, aj keď budete mať zapnuté diaľkové svetlá. 

 

tn1160 led rear lights

Konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, váš Tiguan Allspace vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

tn1150 cockpit

 

Asistenčné systémy

Vďaka inteligentným technológiám a asistenčným systémom vám nový Tiguan Allspace aj v neprehľadných alebo kritických situáciách poskytuje upokojujúci, suverénny pocit z jazdy.

tn1182 pedestrian detection

asisttentTIguan

Komfort

Nový terén je pohodlný len zriedka. O to je dôležitejšie to, že k nemu vedie cesta. Vďaka veľkorysému vnútornému priestoru a mnohým komfortným asistenčným systémom Vám Tiguan jazdu maximálne spríjemní.

komfortTiguan

tn1152 gesture control

Zážitok z jazdy

Silné motory s voliteľnou technológiou 4MOTION vás odvezú takmer na akékoľvek miesto na mape, bez ohľadu na to, kde sa nachádza cieľ vašej cesty. Kontrolu si pritom zachováte vždy a na každej ceste. Pretože vďaka voliteľnému systému 4MOTION Active Control je Tiguan Allspace vždy optimálne nastavený na povrch cesty.

 

g12

 

» Nový Tiguan Allspace. 09/2017

» Technické údaje Tiguan Allspace. 09/2017

 

Viac informácii: 

papsoPeter Papšo                                                     
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 022
t: 042 437 92 17
vojtasBoris Vojtáš
predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 023
t: 042 437 92 17