Štýlový Volkswagen up! Slovakia už od 8 400 €. 

 

  • teraz s Innovation bonusom vo výške 500 €
  • 4- dverová karoséria, centrálne zamykanie
  • Elektricky ovládateľné predné okná, rádio s CD a MP3 prehrávačom
  • 5* v testoch bezpečnosti Euro NCAP
  • Záruka 5 rokov / 100 000 km
  • Možnosť využiť financovanie s 0% navýšením na tretiny alebo štvrtiny od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.
  • akcia platí do 31.08.2019


Získajte nový Volkswagen up! Slovakia už od 8 400 €.

 

» Akciový cenník up! Slovakia

 

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen. 

 

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek informácií sa obráťte na našich predajcov Volkswagen: 

 

papsoPeter Papšo                                              predaj vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 022
t: 042 437 92 17
vojtasBoris Vojtáš
predaj vozidiel VW

@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 023
t: 042 437 92 17