960x445 01Zoznámte sa s praktickým autom pre každodenný život.
Nový Caddy!Na nákupy to je príliš ďaleko, na dovolenku cestujete piati, na oslavu detských narodenín dokonca siedmi. Nový Caddy berie život tak, ako ide. Spoľahlivosť, flexibilitu a funkčnosť, ktorú očakávate od viacúčelového vozidla, prezentuje teraz ešte väčšou všestranosťou a komfortom, ako ste u neho boli doteraz zvyknutý.

stage info
Nový výrazný dizajn.
Nezáleží na tom, z ktorej strany ho pozorujete: nový Caddy vás nadchne ostrými, precíznymi a dynamickými líniami a mnohými výraznými detailmi.
Štyri chrómové lišty, nový tvar krytov vonkajších spätných zrkadiel a výrazné predné svetlomety tvoria dokonalú prednú časť vozidla. Napriek tomu zostal nový Caddy tým, čím už predtým bol: maximálne viacúčelovým a praktickým vozidlom pre celú rodinu.
Špeciálny charakter získalo vozidlo vďaka novému dizajnu zadnej časti so spojlerom, oknom cez celú šírku dverí a do priestoru vystupujúcimi svetlami. 
 Feature Imgs Coke Beatuy Dual

Dostatok priestoru pre relax. Interiér na úplne novej úrovni.
V interiéri nového Caddy nájdete až sedem mimoriadne pohodlných sedadiel, lepšiu akustiku vnútorného priestoru a nový, kvalitne vypracovaný kokpit s mnohými premyslenými odkladacími priestormi. Na želanie dodávaný multifunkčný kožený volant v novom dizajne je prísľubom väčšieho komfortu. Od výbavy Trendline sa dodáva s atraktívnou dekoratívnou lištou na palubnej doske. Na výber máte samozrejme aj veľa nových rádií a systémov infotainment, aby ste boli stále v spojení a ešte lepšie informovaný.


960x445 08

Uspokoja sa s málom, ale dávajú veľa. Nová generácia motorov so štandardom Euro 6.
Od nového Caddy môžete očakávať najhospodárnejšiu generáciu motorov spĺňajúcich emisný štandard Euro 6. Každý z týchto inovatívnych motorov prichádza sériovo s paketom BlueMotion Technology – zahŕňajúcim systém štart/stop, rekuperáciu brzdnej energie a pneumatiky so zníženým valivým odporom. Optimalizovaný podvozok je dokonale vyladený a prispieva tak k príjemnému jazdnému zážitku.
Hospodárne motory 2,0 l TDI s priamym vstrekovaním Common-Rail sú dostupné v rozličných výkonových verziách. Napríklad Caddy Bluemotion s motorom 75kW spotrebuje len 4,2 l paliva na 100km pri emisiách CO2 109 g/km.1) To je dôvod, prečo sa radí medzi najhospodárnejšie vozidlá vo svojej triede.

Motor 02 Details DU

Chráni tých, na ktorých záleží najviac. Vyšší komfort s novými asistenčnými a bezpečnostnými systémami.
Pre váš bezstarostný pocit počas každej jazdy je nový Caddy vybavený rôznymi bezpečnostnými systémami, ktoré sú aktivované v obtiažnych situáciách. Dodatočne je možné vozidlo na požiadanie vybaviť ďalšími inovatívnymi asistenčnými systémami. Takto technika prispieva k pohodlnejšej jazde.

Multikolízna brzda.
Adaptívny tempomat.
Dynamická regulácia diaľkových svetiel „Light Assist".
Tempomat s funkciou obmedzovača rýchlosti.
Spätná cúvacia kamera „Rear View".
Systém pre upozornenie vodiča
Airbagy.

layer 950x470 Assistenz Sicherheitssysteme

Rôzne varianty
vvvvvb

Nová generácia VW Caddy ponúka na výber rôzne varianty modelu. Caddy Generation Four púta pozornosť nezameniteľným dizajnom, kvalitnými detailmi a exkluzívnymi doplnkami. Vďaka novým líniám, lesklej čiernej mriežke chladiča s tromi chrómovými lištami získala predná časť výrazný športový vzhľad. Medzi ďalšie prvky patria na želanie dodávané červené, strojovo leštené 17'' disky z ľahkých zliatin Madrid a stmavené zadné svetlá.

Caddy Skriňová dodávka ponúka čisté, precízne línie, novú predná časť, nový tvar zadných partií. Prezentuje výdrž, kvalitu, spoľahlivosť a má najširšie posuvné dvere vo svojej triede. Na prvý pohľad zaujmú chrómové lišty mriežky chladiča, nový dizajn zadných svetiel, zadné dvere s novým oplechovaním a nové bočné ochranné lišty.


Viac informácii získate tu alebo u našeho predajcu:

bisahaPeter Bisaha
predaj úžitkových vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 024
t: 042 437 92 13