Od oficiálneho predstavenia nového Volkswagen Caddy neubehlo ešte príliš veľa času a svetu sa už ukazuje jeho štýlová "drsnejšia" verzia. Volkswagen Úžitkové vozidlá po prvý krát vystavil na medzinárodnom autosalóne IAA vo Frankfurte najnovšiu verziu svojho nového modelu Caddy v offroadovom štýle.

                     caddy alltrack vwuzitkove 1     caddy alltrack vwuzitkove 3    

Nástupca modelu Cross Caddy sa teraz volá Caddy Alltrack a znova sa bude ponúkať ako osobné a skriňové vozidlo. Technicky sa od iných verzií Caddy zásadne neodlišuje, dostal hlavne dizajnové doplnky po vzore ostatných Alltrakov automobilky, ktoré mu dodávajú robustný vzhľad. Najnovšia varianta sa výrazne odlišuje exkluzívnymi 17"diskami "Quito" z ľahkej zliatiny, novým metalickým lakom v odtieni béžová Mojave" a na prianie dodávaným pohonom všetkých štyroch kolies "4MOTION". Iné je napríklad aj čalúnenie v interiéri a farebné prevedenie prístrojovej dosky.

Ceny nového modelu Caddy Alltrack budú pre slovenský trh oznámené neskôr a na európsky trh bude uvedený pravdepodobne koncom roka 2015.

caddy alltrack vwuzitkove 8


Viac informácii získate u našeho predajcu:

bisahaPeter Bisaha
predaj úžitkových vozidiel VW
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 024
t: 042 437 92 13