vw lnf taktika ideal commerce banner 1920x1080

 

 

Je jedno, či plánujete veľkú firmu, veľkú rodinu, časté výlety alebo nové zákazky každý týždeň, my vám ponúkame auto, ktoré bude také veľké ako vaše plány! Pracujte, žite a myslite naozaj vo veľkom, užitočné úžitkové vozidlá zvládnu všetko, čo potrebujete.

 

Vyberte si z modelov Volkswagen Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Amarok a nový Crafter a získajte cenové zvýhodnenie aj výhodné financovanie bez navýšenia. Okrem cenových bonusov získate aj výkonné a zároveň úsporné motory, priestranný interiér a vyspelé asistenčné systémy, ktoré vám pomôžu pri jazde.

Vyberte si z našej ponuky:

Caddy s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 3 000 €


Transporter s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 5 400 €


Caravelle s cenovým zvýhodnením až do 4 200 €

 

Multivan s cenovým zvýhodnením až do 4 600 €


Crafter s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 3 600 €


Amarok s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 5 400 €

 

ideal life titulka2

 

Ponuka platí na vybrané modely Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Crafter a Amarok, je časovo obmedzená a platí len do vypredania zásob. Zastavte sa u svojho predajcu Volkswagen Úžitkové vozidlá ešte dnes.

Cenové zvýhodnenie IDEAL platí na vybrané modely Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Crafter a Amarok na limitovaný počet vozidiel do vypredania zásob. Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Triedy energetickej efektivity: A⁺ - D. Spotreba paliva v l/100 km: 4,4 - 7,8 (kombinovaná), emisie CO2 v g/km: 114 - 204 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografia obsahuje príplatkovú výbavu, je ilustračná.

Viac informácii: 

bisahaPeter Bisaha                                                     
predaj Volkswagen Úžitkových vozidiel
@: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
m: 0902 966 024
t: 042 437 92 13